Rybo.cz
menu

Rozhovor s Veronikou Smolovou

Jakub Hladký Jakub Hladký 16.12.2020

Rozhovor je také na: Spotify | iTunes | Google podcasts | Youtube | YouRadio | Český podcast

Become a Patron!

Po dlouhých deseti měsících uslyšíte v mém podcastu ženský hlas. Ženu, která proti mě usedla podcastovém studiu znám již řadu let, aniž bych věděl že je to také rybářka. Pojí mě s ní totiž má profese – online marketing pro e-shopy a weby.

To že je to rybářka a ještě ke všemu velice úspěšná, jsem se dozvěděl teprve nedávno. A jelikož krásných rybářek které umí opravdu dobře chytat není nikdy dost, chopil jsem se příležitosti a pozval jsem jí do svého podcastu Rybo.cz. Hostem tohoto podcastu je Veronika Smolová.

K tomuto dílu rybářského podcastu se pojí jedna zajímavost. Rozhovoru předcházelo náročné domlouvání a překládání termínů natáčení, kvůli mé chyby v kalendáři, kdy jsem omylem pozval Veroniku do studia v jiný den, než jsem skutečně chtěl, abychom ho kvůli technickým potížím museli celý točit nadvakrát. Už jsme se bál, že to Veronika se mnou vzdá.

Každopádně rybářský podcast s Veronikou spatřije světlo světa a ač bylo jeho pořízení extrémně náročné, bylo ve finále o to příjemnější. Inu, poslechněte sami.

Sdílejte článek

facebook logo Facebook twitter logo Twitter

Podobné články

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář