Rybo.cz
menu

Podpoř podcast Rybo.cz

Přátelé, kamarádi, fanoušci blogu a podcastu Rybo.cz,

jestliže vás baví co dělám, máte rádi moje články i rozhovory v rybářském podcastu, máte nyní šanci podpořit moje úsilí a ještě z toho něco skvělého mít.

Rybo Collection

Nechal jsem pro vás navrhnout a vyrobit kolekci stylového rybářského oblečení. Kolekce je to sice malá, ovšem ne ledajaká. Na ničem jsem nešetřil, jde o velice kvalitní oblečení, které něco vydrží a je z poctivých materiálů, žádná láce.

Jeho zakoupením uděláte sobě či druhému radost, a ještě budete moci podpořit můj projekt a pomoci mi například s úhradou nákladných hostingů, nákupu techniky pro zlepšení zvukových záznamů, apod. Můžete také dobrým skutkem vyjádřit podporu něčemu, co vám dává smysl a baví vás.

Tak nebo tak, pro mě to bude obrovská pomoc, podpora a hlavně výraz toho, že vás můj blog baví a to je pro mě nejdůležitější. Protože bez vás to nejde.

Co můžete mít?

Rybo triko

Vysokogramážové značkové triko klasického střihu v army green barvě. Žádné nápisy přes celá záda, pouze elegantní Rybo znak na hrudi, aby z vás nebyl reklamní nosič a triko jste si mohli svobodně užít při každé příležitosti.

Cena 399 Kč + 200 až 500 Kč jednorázová podpora

Velikosti M, L, XL

Koupit

Rybo kšiltovka

Stylová snap back kšiltovka v oblíbeném tmavém camo provedení s masivní 3D reliéfní výšivkou. S touto kvalitní kšiltovkou s páskem pro nastavením velikosti uděláte parádu jak u vody, tak ve městě.

Cena 599 Kč + 200 až 500 Kč jednorázová podpora

Koupit

Rybo mikina

A to nejlepší na závěr. Značková mikina z BIO bavlny s kapucí a přední kapsou. Vysoká gramáž textilu v organic kvalitě, žádné reklamní nápisy, pouze Rybo ikona na hrudi. Tu prostě musíte mít!

Cena 799 Kč + 200 až 500 Kč podpora projektu

Velikosti M, L, XL

Koupit

Staňte se patronem Rybo.cz

Pro skalní fanoušky a potenciální sponzory je tu ještě jedna možnost, jak se zapojit do života Rybo.cz. Můžete se stát přímo jeho součástí, ovlivňovat výběr hostů a otázek, či být hlavním sponzorem. Staňte se patronem projektu a můžete se stát mecenášem, který v mém projektu vidí hlubší smysl a má chuť se do něj zapojit.

Klikněte na tlačítko a staňte se patronem Rybo.cz

Become a Patron!

Podpořte Rybo.cz jakýmkoli příspěvkem

Máte chuť udělat dobrý skutek a nic z výše uvedeného vám nevyhovuje? Nevadí, naskenujte QR kód a sami rozhodněte o výši svého příspěvku. Každého vyjádření podpory si obrovsky vážím a žene a posouvá mě dál.

500 Kč jednorázový sponzorský příspěvěk. Můžete také zvolit jinou částku podle svého uvážení.

Ať už přispějete jakýmkoli způsobem, je to pro mne veliká pomoc. Každé zakoupené oblečení z Rybo Collection, každý patron, sponzor a každý příspěvek je pro mě ohromně důležitý. Nedělám to pro peníze nebo slávu. Dělám to z radosti a z lásky k rybařině a pro vás.

Stále jste si nevybrali a máte vlastní nápad na vzájemnou spolupráci? Napište mi na hladky@rybo.cz, sdělte mi svou představu a uvidíme.

Děkuji sponzorům, patronům a mecenášům

Brilo Team s.r.o. | Sportcarp Vápeník a Šravec s.r.o. | Jakub Martinec | Tomáš Bauer Goldenfish.cz | Jakub Měkota Ecstore.cz | Decathlon Česká republika a.s. | David Havlíček Nastrahy.cz | Kateřina Marková Kmproduct.cz | Petr Meškán – podcastové studio Konektor ČB | Lukáš Krása Lkbaits.cz | TFE elektronika s.r.o. Flacarp.com | SimpleShop a dalším můžeš být právě Ty 🙂