Rybo.cz
menu

Spuštění rybářského podcastu – představení

Jakub Hladký Jakub Hladký 12.01.2020

V prosinci 2019 jsem na sociálních sítích ohlásil, že jsem se rozhodl spustit rybářský podcast. První, ryze rybářský a výhradně audio kanál v ČR.

Přiznávám, není to nápad zcela z mé hlavy, už před časem mě k němu inspiroval a motivoval můj kamarád Jakub Martinec. Kterému se sluší tímto poděkovat. Vzal jsem si jeho rady a nápady k srdci a skutečně jsem se do natáčení pustil. A jeho představebí si v audio podobě můžete nyní poslechnout.

Textový přepis: Představení rybářského podcastu Rybo.cz – slovo autora

Dobrý den, jmenuji se Jakub Hladký a vítám vás u poslechu prvního, respektive nultého dílu rybářského podcastu Rybo.cz.

Rybo.cz je také blog, který už přes rok píšu. Je tak trochu jiný, protože neříkám ostatním, co a jak mají dělat, ale popisuji, co a jak dělám já.

Ve svých článcích se také věnuji tématům, které mnohým rybářům připadají možná jednoduchá, ale jsou často opředena mýty nebo doměnkami.

Proto, pokud je to nutné, ověřuji informace u skutečných odborníků. Například ze Střední školy rybářské a vodohospodářské Jakuba Krčína v Třeboni, nebo na Fakultě rybářství a ochrany vod ve Vodňanech.

Na blogu také píšu o všem, co souvisí s rybářským koníčkem. Například přírodou, její ochranou a pobytu v ní. Nebo také o nakupování a kvalitě rybářského vybavení.

Do podcastu si budu zvát zajímavé rybářské osobnosti, známé i neznámé rybářky a rybáře, odborníky a další lidi kteří nám rybářům mají co říci.

Budu samozřejmě velice rád, když mi budete posílat své tipy, koho bych zde měl vyzpovídat a co by vás zajímalo.

A proč jsem se rozhodl rybářský audio podcast začít nahrávat? Inu proto, že jsem na vyloženě rybářský podcast v ČR dosud nenarazil.

Mám totiž rád mluvené slovo, např. rozhlas a různé podcasty při cestování autem a také proto, že jsem člověk zvědavý, upovídaný a vše mě zajímá.

Také se rád seznamuji se zajímavými lidmi, kteří mají světu, zvláště tomu rybářskému, co říci.

Pro své hosty mám vždy připraveny otázky, které si myslím, že zajímají nejen mě, ale také by mohly zajímat i vás, mé posluchače a ostatní rybářskou veřejnost.

Některé otázky jsou unikátní, hostu na míru, pár jich je vždy stejných, aby bylo porovnání.

Nejsem novinář, moderátor, rozhlasák, studio nevlastním, ani žádnou mimořádně kvalitní techniku. Samozřejmě lepší mikrofon jsem pro natáčení podcastu pořídil.

S hosty se budu scházet nejen ve své písekcé kanceláři, ale také přímo u vody a na dalších zajímavých místech.

Mějte se mnou prosím trpělivost, zkušenosti nemám s takovouto činností žádné. Neustále se učím a sbírám zkušenosti. Alespoň vše bude autentické a přirozené.

Tak pojďte na to a poslechněte si první díl, do kterého jsem si pozval známého vláčkaře Davida Havlíčka.

Sdílejte článek

facebook logo Facebook twitter logo Twitter

Podobné články

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář