Rybo.cz
menu

Rozhovor s Antonínem Barnášem

Jakub Hladký Jakub Hladký 21.09.2020

Rozhovor je také na: Spotify | iTunes | Youtube | YouRadio | Český podcast

Become a Patron!

Několik lidí se mě během léta ptalo, jestli si do svého rybářského podcastu budu zvát i běžné rybáře a ne jen samé známé osobnosti. Vyslyšel jsem tedy jejich přání a učinil jsem tak hned v tomto díle. A tak jsem si sbalil své pruty a zajel jsem za jedním zajímavým rybářem za písecká humna, na Kořensko.

Antonín Barnáš a Jakub Hladký

A jakoby se to už stávalo při mém natáčení v exteriéru pravidlem, můj mikrofon opět pronásledovaly cvičné lety stíhaček, což na záznamu bohužel nelze přeslechnout. Slyšet jste je mohli i v rozhovoru s Karlem Niklem. Ovšem i tak se od hosta dozvíte mnoho cenných rad a 40 let rybářských zkušeností na kořenské vodě, která je součástí vltavské kaskády.

Za jubilejním desátým dílem mého rybářského podcastu jsem vyjel k Týnu nad Vltavou za rybářem, s nímž jsem si zatím jen psal po facebook messengeru. A ačkoli jsme se dosud nikdy neviděli, mám někdy pocit, že jsme staří přátelé.

Tondu Barnáše, na Facebooku znáte spíše jako Antonína Barnase a já jsem ho s žádostí o rozhovor oslovil proto, že je jedním z mnoha rybářů, co tráví svoji dovolenou na rybách. Což se možná zdá běžné, protože mnoho rybářů tráví svoji dovolenou na rybách jenže Tonda je u vody měsíc. A to už zas tak běžné není.

Užijte si poslech.

Sdílejte článek

facebook logo Facebook twitter logo Twitter

Podobné články

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář