Rybo.cz
menu

Rozhovor s Pavlou Divišovou o holčičím chytání ryb

Jakub Hladký Jakub Hladký 19.01.2020
Become a Patron!

Druhý rozhovor do podcastu Rybo.cz začal už před samotným natáčením. Velmi příjemné setkání s rybářkou, s níž jsem si ihned měl co říci. Natočený rozhovor, je tak vlastně jen pokračováním toho, co jsme rozpovídali už před zapnutím mikrofonu.

Byla to velká zábava, milé povídání, ve kterém nechybí smích, skákání si do řeči a slova, která potvrzují, že jsme úplně zapoměli na to, že se to nahrává.

V rozhovoru se dozvíte o jejích začátcích, co a jak loví, o tom jak se stát ambasadorkou nějaké značky, jak sama nahlíží na lov ryb a také, že žen v rybařině přibývá. Inu, rozhovor se sympatickou, veselou a velmi úspěšnou, mladou rybářkou, která miluje přívlač.

Pavla Divišová je moje rybářská sousedka

Pavla je vlastně mojí rybářskou sousedkou a přesto jsme se u vody nikdy nepotkali, nebo o tom nevíme. Spojuje nás totiž řeka Otava, strakonická, kestřanská, písecká, a samozřejmě orlická.

Tato žena je jedna z mála osob a známějších českých rybářských osobností, která má na Facebooku nezanedbatelnou sbírku rybářských fotografií už v dětském věku. Nejčastěji ji uvidíte ve společnosti dravých ryb. Ale když není zrovna mezi 16. červnem a 31. prosincem, je možné že ji zahlédnete i při lovu kaprů a tloušťů.

Tak neváhejte a pusťte si audio rozhovor s Pavlou Divišovou.

Potopené poklady, které Pavla našla na dně vypuštěného Orlíku

Sdílejte článek

facebook logo Facebook twitter logo Twitter

Podobné články

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář