Rybo.cz
menu

For Fishing 2024 – kdo tam bude a kdo ne

Jakub Hladký Jakub Hladký 17.01.2024

Rybářský veletrh a výstava For Fishing 2024 se blíží a i já mám pro vás vás pozvánku na tento největší sraz sportovních rybářů v České republice. Připravte se na nezapomenutelné setkání se špičkovými rybářskými firmami, inovativními technologiemi a fascinujícími příběhy od odborníků v oboru.

Video pozvánka na For Fishing 2024

Nenechte si ujít tuto rybářskou akci, i já tam budu. Dorazím v pátek 23.2. pravděpodobně na 10:00.

Kdo byste se chtěl se mnou setkat samozřejmě mi dejte vědět na hladky@rybo.cz. Letos tam nebudu pobíhat s mikrofonem. Letos si budu chtít FF užít s vámi a s přáteli, ne s mikrofonem v ruce. Ale kdyby vám to chybělo, poslechněte si cokoli z mého rybářského podcastu.

For fishing 2024 – seznam vystavovatelů

Kompletní seznam vystavovatelů je na stránkách veletrhu, každopádně z hlavních ČRS, Aleš Václavík, Karel Nikl, Fencl, Flacarp, Hulín, Mikbaits, Mivardi, Nash, Nástrahy.cz, Tomáš Blažek, Boat 007 a další.

V seznamu vystavovatelů postrádám Sportcarp, JetFish, Suretti a Decathlon. Ale to je možná dočasný stav. (k 17.1.2024).

Setkání s profesionály a soutěže

Na For Fishing 2024 budete mít jedinečnou příležitost vidět a osahat si nejnovější výrobky a nasát trendy ve světě rybaření. Od revolučních rybářských prutů až po inovativní návnady – výstava opět ukáže, co je v současném rybaření na vzestupu a co frčí.

Těšte se také na setkání s rybářskými celebritami, profesionály i ambasadory zvučných značek, samozřejmě nebudou chybět přednášky a promakané prezentace. Získáte tak jedinečnou možnost diskutovat o zkušenostech, získat tipy a triky pro úspěšné rybaření a možná dokonce posbírat nějaký ten autogram. A samozřejmě jako každý rok nebudou chybět soutěže o hodnotné ceny.

Tak se těšte, já už se nemůžu dočkat. Uvidíme se na For Fishing 2024?

Sdílejte článek

facebook logo Facebook twitter logo Twitter

Podobné články

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář