Rybo.cz
menu

Rozhovor s kaprařem Michalem Latochou

Jakub Hladký Jakub Hladký 27.11.2020

Rozhovor je také na: Spotify | iTunes | Google podcasts | Youtube | YouRadio | Český podcast

Become a Patron!

Jen v ČR jsou desítky, možná stovky výrobců boilies, velkých i těch nejmenších, nebo vyloženě domácích. Ovšem Michal Latocha, host tohoto dvanáctho dílu rybářského podcastu Rybo.cz je jediný, kdo vyrábí boilies i na prodej a nechce více zákazníků, než dosud má. Co ho k tomu vede a proč to dělá, to vám prozradí v mém rozhovoru.

Jakub Hladký Rybo.cz a Michal Latocha Latisbaits

Totiž, kdo pravidelně sleduje tyto rybářské stránky ví, že jsem se zkraje roku 2019 pokusil o malý experiment. Chtěl jsem najít zajímavého malovýrobce boilies na jehož výrobky budu výhradně chytat. Důvody pro tuto akci byly prosté a v zásadě tři. Jeden z nich byly náklady na pořizování krmení, druhý má zvědavost a třetí chuť přestat používat značkové krmení.

Po týdnech pátrání jsem se seznámil s člověkem jenž vyrábí své boilies pod značkou Latisbaits a jehož vám nyní po dvou letech spolupráce chci představit a také vyzpovídat ve svém podcastu.

Rybářský podcast s Michalem Latochou je natočený přímo u vody na Orlíku

Rozhovor jsme natáčeli na břehu Orlické přehrady oblečeni do teplých bund, jejichž šustění bylo třeba elektronicky odstranit a to je na záznamu bohužel slyšet. Omluvte proto prosím sníženou kvalitu zvuku. Inu, jsem amatér a každé natáčení me učí, čemu se vyvarovat. Pokus mám však vždy jediný.

Zaposlouchejte se do tohoto dílu a poslechněte si mladého člověka, který je ochoten rybařině obětovat opravdu mnoho.

Sdílejte článek

facebook logo Facebook twitter logo Twitter

Podobné články

Komentáře k článku

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Odeslat komentář